ZabawaDnia 8 września 2014 r. nasz Samorząd Klasowy w osobach: Liwia Sikora, Mateusz Gromek i Kinga Mirowska przygotował konkurs ,,Mam talent”. Samodzielnie przygotowali oni  bilety, zaproszenia, dyplomy, zakupili słodkie nagrody oraz z pomocą uczniów całej klasy wykonali dekoracje. 
Na imprezę została zaproszona dyrektor szkoły Joanna Kmiecik oraz klasa II z wychowawczynią Małgorzatą Dziubą. Całość przebiegała według opracowanego scenariusza. 
 W tym dniu mieliśmy możliwość zaprezentowania swoich talentów, które oceniane były przez organizatorów imprezy w bardzo profesjonalny sposób, bogatym słownictwem. Jednak decydujący głos należał do publiczności.


I – miejsce zajęła Patrycja Magiera, która śpiewała piosenkę Violetty.
II – miejsce zajął Rafał Grzesik, który pochwalił się wykonywaniem elektronicznych wynalazków, tym razem były to elektroniczne skrzypce.
III - miejsce zajął tańczący duet w osobach: Maja Żurek i Natalka Wychowaniec.
Bardzo ładnie zaprezentowała się również w śpiewie Oliwia Kostrzewska, na uwagę zasługuje fakt, że śpiewała melodyjnie bez podkładu muzycznego.
Wielką ciekawość wzbudziła swoim występem Zuzanna Lewkowicz, która już od dawna wykonuje wspaniałe rzeczy z papieru. Są to zwierzątka jak i przedmioty do codziennego użytku. Tym razem był to pies, buda, kot, szczotka, szufelka.
Dyrektor szkoły pochwaliła nas za organizację konkursu, podkreślając że jest to bardzo dobra forma nauki poprzez działanie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz