Nasze sukcesy

 

„Uzależnienie kradnie wolność-jestem sobą-nie uzależniam się  

Dnia 27 maja 2015 w Urzędzie Gminy Rędziny rozdane zostały nagrody dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów naszej gminy. Uczniowie brali udział w gminnym konkursie zorganizowanym przez pedagogów szkolnych p. Jolantę Wójcik oraz p.Magdalenę Kolewińską-Kołdon pod patronatem Gminnej Komisji ds.Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Konkurs dot. profilaktyki uzależnień i nosił nazwę: "Uzależnienie kradnie wolność-jestem sobą:nie uzależniam się". Przebiegał w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe:konkurs plastyczny na zakładkę do książki oraz konkurs dla uczniów gimnazjów: wiedzy i plastyczny  na projekt logo dot. przeciwdziałania uzależnieniom. Nagrody wręczał wójt gminy Rędziny pan Paweł Militowski.
A to uczniowie naszej szkoły, którzy zostali nagrodzeni:
 II miejsce: Kinga Mirowska
Wyróżnienie: Liwia Sikora
Gratulujemy naszym koleżankom!
 W konkursie wzięły jeszcze udział: Oliwia Góral, Patrycja Magiera, Nicola Żurawiecka, Maja Żurek. Otrzymały Dyplomy za udział i nagrody - długopisy. Również Im gratulujemy, bo to ich właśnie prace zostały wybrane na konkurs spośród innych klasowych prac. 
Sam udział w konkursie jest już zawsze sukcesem!

  GMINNY KONKURS PROZDROWOTNY 

Dnia 5 maja 2015 r. odbył się w naszej szkole
 „Zdrowo jemy, więcej wiemy”
Konkurs był adresowany do uczniów klas I-III z terenu naszej gminy. Składał się z dwóch etapów: zadania konkursowe i plakat. Celem konkursu było kształcenie u dzieci postaw prozdrowotnych oraz pogłębianie wiedzy o zdrowym odżywianiu. Nad organizacją konkursu czuwali wychowawcy klas I – III: M. Dziuba, A. Ferdyczak, D. Łukasik oraz dyrektor szkoły Joanna Kmiecik. Naszą klasę reprezentowała: Liwia Sikora oraz Nicola Żurawiecka.

Wszystkie drużyny wykazały się wspaniałą znajomością tematyki i otrzymały jednakową liczbę punktów, wobec tego komisja konkursowa postanowiła wszystkim drużynom przyznać pierwsze miejsce. 
Gratulujemy i cieszymy się z sukcesu naszej drużyny!

 

 

 

KOLEJNY SUKCES NASZEJ KOLEŻANKI

Dnia 15 kwietnia nasza koleżanka Kinga Mirowska reprezentowała naszą szkołę i GOK na  XXVII Regionalnych Spotkaniach Młodych Recytatorów Wrażliwość na słowa z dużym sukcesem na I miejscu (z powiatu częstochowskiego i miasta Częstochowy). Otrzymała promocje do finału regionalnego Spotkań w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie. Kinga recytowała wiersz Doroty Gellner ,,Zły humorek" oraz ,,Miss Stonoga" Agnieszki Frączek. Do konkursu została przygotowana przez wych. Dorotę Łukasik.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

WIERSZE POZYTYWNIE ZAKRĘCONE 

Dnia 14 kwietnia nasze koleżanki: Kinga Mirowska i Patrycja Magiera  wzięły udział w międzyszkolnym konkursie recytatorskim wierszy współczesnych poetów polskich pt. ,,Wiersze pozytywnie zakręcone", zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 48 w Częstochowie. Recytowały wiersze Agnieszki Frączek pt. ,,Miss Stonoga" oraz ,,Olaboga! Hulajnoga!!". Kinga Mirowska zajęła II miejsce. Gratulujemy również Patrycji, która również zaprezentowała się bardzo ładnie.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!Gminny Konkurs Recytatorski 

Dnia 25 marca odbył się XVII Gminny Konkurs Recytatorski w GOK-u w Rędzinach. Wyłonieni na zasadzie eliminacji laureaci wezmą udział w eliminacjach  powiatu częstochowskiego, które odbędą się 15 kwietnia 2015 r. w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie.Naszą szkołę reprezentować będzie Kinga Mirowska - uczennica klasy III, która zajęła I miejsce w kategorii klas I - III. 
Gratulujemy naszej koleżance i cieszymy się z jej sukcesu oraz życzymy powodzenia w Częstochowie.

 

 

KONKURS PLASTYCZNY- "PIĘKNIE ŻYĆ- ZNACZY KOCHAĆ ŚWIAT"- ROZSTRZYGNIĘTY

 Nagrodę główną w kategorii klas I-III zdobyła nasza koleżanka:
Zuzanna Lewkowicz
Wyróżnienia: Zofia Psiuk, Zuzanna Lewkowicz, Maja Żurek
 Gratulujemy!
Gminny Konkurs Literacki ,,Gdy wieczorna gwiazda zabłyśnie"
W grudniu został ogłoszony konkurs literacki ,,Gdy wieczorna gwiazda zabłyśnie" przez GOK w Rędzinach. Swoją pracę w formie listu do gwiazdki zgłosiła Oliwia Kostrzewska.
Zajęła III miejsce w kategorii klas III-IV.
Gratulujemy!

 Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

17 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Rędzinach odbył się Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Z sukcesami wzięli w nim udział również uczniowie naszej szkoły. 
W kategorii klas III - IV:
I miejsce zajęła Zofia Psiuk - uczennica klasy III
II miejsce zajęła Patrycja Magiera - uczennica klasy III
Gratulujemy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz